30 Mayıs 2013 Perşembe

Facebook'a Kaydol

facebook kayıt
Facebook Kayıt Ol Facebook'a kaydolmak sadece 30 saniye. Bu kadar hızlı yeni Facebook.com hesap alma ve kayıt olma bilgisi ile hesap almak basit ama ya sonrası?
Normalde alım sonrası email doğrulama ve güvenlik bilgileri ile Telefon numarası ile doğrulama önemlidir ancak çoğu kişi bunları yapmadığı için hesap silinmesi ya da uyarılar ya da çalınma da alamama olabiliyor.
Detayları diğer yazılara bırakarak bu yazıda nasıl kayıt olunurla ilgili yazı yazdık.
Facebook Heryerde
Günümüzde hayat neredeyse Facebook üzerinden dönüyor. Etrafınızda gördüğünüz  herkesin kendisine ait bir Facebook profili bulunmakta. Siz de bir Facebook profili açmak istiyorsunuz fakat Facebook’a nasıl kayıt olunacağını bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre.
Facebook Yeni Hesap Aç Facebook’a kayıt olmak için öncelikle kendinize ait bir email adresiniz olması gerekiyor. Kendinize ait bir email adresiniz varsa www.facebook.com adresine girip ‘’Kaydol’’ bölümüne kullanıcı adınızı,şifrenizi,email adresinizi,doğum tarihinizi ve cinsiyetinizi girmeniz gerekmekte. Formu doldurduktan sonra ‘’Kaydol’’ butonuna tıklayınız.
Kaydınızı tamamladıktan sonra Facebook yönetimi email adresinize bir aktivasyon maili gönderecektir. Bu mailde gelen linki tıkladığınızda Facebook’a kaydolmuş olacaksınız ve otomotik olarak Facebook profilinize yönlendirleceksiniz. Bu kısımda profilinizi düzenleyebilir, resminizi değiştirebilir, kendinize ait bilgileri girebilir ve arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.
Daha fazla bilgiye Facebook Kaydol yazımızdan bakınız.

0 yorum:

Yorum Gönder

Online Ziyaretçi